Moje názory 3: Václav Kovalčík

Zobrazují se příspěvky se štítkempřírodní tvorba. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkempřírodní tvorba. Zobrazit všechny příspěvky

neděle 21. ledna 2024

Mrazivá juka vláknitá (Yucca filamentosa) na zahradě: Václav Kovalčík, leden 2024, Zlín


 

Vystavil Václav Kovalčík v 3:43 Žádné komentáře:
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu
Štítky: abstrakce, art, doma, fotografie, frost, garden, ice, juka vláknitá, kompozice, makro, mráz, nature, příroda, přírodní tvorba, zahrada, zima, Zlín, život
Starší příspěvky Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Příspěvky (Atom)

O mně

Václav Kovalčík
Zobrazit celý můj profil

Archiv blogu

  • ▼  2026 (190)
    • ▼  srpna (10)
      • Venčení našeho Agiho dnes 27. srpna 2026 na zahrád...
      • Kvetoucí gladiol (Gladiolus) dnes 20. srpna 2026 n...
      • Kvetoucí růže dnes večer 12. srpna 2026 ve městě: ...
      • Nocenka (Mirabilis jalapa) dnes na zahradce: Václa...
      • Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) včera večer ve mě...
      • Pavučinový videogifart: Václav Kovalčík, srpen 202...
      • Africká fialka dnes 9. srpna 2026: Václav Kovalčík...
      • Květiny dnes na zahrádce: Václav Kovalčík, srpen 2...
      • Náš Agi dnes 2. srpna 2026: Václav Kovalčík, Zlín
      • Plodící Chamaedorea radicalis dnes na zahrádce: Vá...
    • ►  července (26)
    • ►  června (53)
    • ►  května (27)
    • ►  dubna (38)
    • ►  března (14)
    • ►  února (17)
    • ►  ledna (5)
  • ►  2025 (289)
    • ►  prosince (17)
    • ►  listopadu (12)
    • ►  října (29)
    • ►  září (41)
    • ►  srpna (31)
    • ►  července (11)
    • ►  června (18)
    • ►  května (31)
    • ►  dubna (27)
    • ►  března (30)
    • ►  února (18)
    • ►  ledna (24)
  • ►  2024 (352)
    • ►  prosince (23)
    • ►  listopadu (31)
    • ►  října (38)
    • ►  září (19)
    • ►  srpna (15)
    • ►  července (21)
    • ►  června (36)
    • ►  května (42)
    • ►  dubna (20)
    • ►  března (21)
    • ►  února (33)
    • ►  ledna (53)
  • ►  2023 (740)
    • ►  prosince (84)
    • ►  listopadu (78)
    • ►  října (39)
    • ►  září (59)
    • ►  srpna (83)
    • ►  července (127)
    • ►  června (84)
    • ►  května (78)
    • ►  dubna (27)
    • ►  března (29)
    • ►  února (21)
    • ►  ledna (31)
  • ►  2022 (370)
    • ►  prosince (55)
    • ►  listopadu (45)
    • ►  října (12)
    • ►  září (20)
    • ►  srpna (8)
    • ►  července (27)
    • ►  června (26)
    • ►  května (19)
    • ►  dubna (29)
    • ►  března (49)
    • ►  února (45)
    • ►  ledna (35)
  • ►  2021 (41)
    • ►  prosince (28)
    • ►  května (4)
    • ►  dubna (5)
    • ►  ledna (4)
  • ►  2020 (129)
    • ►  prosince (4)
    • ►  listopadu (1)
    • ►  října (3)
    • ►  září (1)
    • ►  srpna (3)
    • ►  července (2)
    • ►  června (12)
    • ►  května (12)
    • ►  dubna (10)
    • ►  března (30)
    • ►  února (26)
    • ►  ledna (25)
  • ►  2019 (196)
    • ►  prosince (28)
    • ►  listopadu (20)
    • ►  října (22)
    • ►  září (16)
    • ►  srpna (34)
    • ►  července (27)
    • ►  června (13)
    • ►  února (2)
    • ►  ledna (34)
  • ►  2018 (274)
    • ►  prosince (29)
    • ►  listopadu (37)
    • ►  října (35)
    • ►  září (14)
    • ►  srpna (21)
    • ►  července (27)
    • ►  června (25)
    • ►  května (23)
    • ►  dubna (29)
    • ►  března (15)
    • ►  února (10)
    • ►  ledna (9)
  • ►  2017 (114)
    • ►  prosince (2)
    • ►  listopadu (1)
    • ►  srpna (21)
    • ►  července (26)
    • ►  června (5)
    • ►  května (8)
    • ►  dubna (9)
    • ►  března (20)
    • ►  února (20)
    • ►  ledna (2)
  • ►  2016 (186)
    • ►  prosince (10)
    • ►  listopadu (21)
    • ►  října (12)
    • ►  září (8)
    • ►  srpna (11)
    • ►  července (14)
    • ►  června (12)
    • ►  května (15)
    • ►  dubna (20)
    • ►  března (20)
    • ►  února (26)
    • ►  ledna (17)
  • ►  2015 (176)
    • ►  prosince (28)
    • ►  listopadu (33)
    • ►  října (33)
    • ►  září (19)
    • ►  srpna (24)
    • ►  července (25)
    • ►  června (14)
Motiv Super a.s.. Používá technologii služby Blogger.